Wsparcie dla Niny Meszko

Podczas uroczystego spotkania 8 listopada 2021 r. w Złotorii przekazaliśmy Ninie Meszko pieniądze zebrane przez nasz Klub w ramach 1%. To kropla w morzu potrzeb, ale bardzo cieszymy się, że mogliśmy zrobić coś dla Niny.

Nina to dziecko szczególne. Urodziła się poprzez cesarskie cieńcie w 23 tygodniu ciąży dnia 11 września 2009 r, z wagą urodzeniową 550 g. Niestety tak wczesne przyjście na świat spowodowało szereg powikłań, a codzienna rehabilitacja i leczenie nie rozwiązują wszystkich problemów.

Żeby wesprzeć Ninę i jej wspaniałych rodziców nasz Klub zbierał pieniądze w ramach tzw. 1%. Było to możliwe dzięki temu, że pod koniec 2020 r. uzyskaliśmy status organizacji pożytku publicznego (OPP).

I właśnie 8 listopada 2021 r., podczas uroczystej kolacji, na którą zaproszenie przyjęli Państwo Meszko oraz sama Nina, przekazaliśmy rodzicom dziewczynki symboliczny czek na 5.000 zł. Mamy nadzieję, że środki te choć trochę pomogą w rehabilitacji Niny.

A Nina to bardzo sympatyczna i odważna dziewczynka, o czym mieliśmy okazję przekonać się osobiście. Przekazała nam sympatyczne buziaki oraz obraz – własnoręcznie przez siebie namalowany!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Na zdjęciu Prezydent Klubu Magdalena Kłoss oraz Sekretarz Karol Sienkiewicz przekazują czek rodzicom Niny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *