Przekazanie władzy – Wieczór Prezydencki 2019

Rok Rotariański kończy się w czerwcu i to właśnie okres, kiedy następuje przekazanie władzy. W naszym Klubie uroczystość ta odbyła się 19 czerwca 2019 r. Przy Złotej Wyspie w Złotorii koło Torunia i była wyjątkowa. Za taką oceną przemawia kilka argumentów.

W piękną, ciepłą środę 19 czerwca 2019 r. świętowaliśmy przekazanie władzy w Klubie Rotary Młyniec Drugi. Ustępujący Prezydent Jarosław Balcerzewski przekazał insygnia Karolowi Sienkiewiczowi. Ale wyjątkowość tego wieczoru wynikała również z tego, że wraz z naszym Klubem władzę przekazywał Rotary Klub Toruń – ustępujący Prezydent Jarosław Ostrowski życzył powodzenia swojemu następcy Maciejowi Karczewskiemu.

Wyjątkowość tego wieczoru to oczywiście także nasi goście. Uroczystość obu Klubów zaszczycili swoją liczną obecnością członkowie rodzin i nasi sympatycy, w tym tak znakomici goście jak p. Marek Nicewicz, Wójt Gminy Lubicz, p. Marek Olszewski, Starosta Toruński czy p. Marcin Czyżniewski – przewodniczący Rady Miasta Torunia. Swoją obecnością zaszczycili nas także przedstawiciele obu Klubów Rotary z Bydgoszczy i Klubu z Inowrocławia.

Uroczystość umiliła znakomita muzyka w wykonaniu Bogdana Hołowni, zaś dzięki hojności uczestników aukcji i loterii udało się zebrać pokaźne kwoty na wsparcie charytatywnej działalności klubowej.

 

 

Gości witają (od prawej): Jarosław Ostrowski (Rotary Klub Toruń), Maciej Karczewski (Rotary Klub Toruń), Karol Sienkiewicz (Klub Rotary Młyniec Drugi) i Jarosław Balcerzewski (Klub Rotary Młyniec Drugi).

Poniżej kilka zdjęć z uroczystości przekazania władzy.

Nowym Prezydentom życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *