Columbus Festiwal Wiatru Ustka 2019

Kilka dni temu zakończyła się II Edycja Columbus Festiwal Wiatru Ustka 2019. Klub Rotary Młyniec Drugi  – obok RC Słupsk – był jednym z organizatorów, zaś nasz były Prezydent Jarosław Balcerzewski (2018-2019) oraz Prezydent elekt Magdalena Kłoss (2020-2021), mistrzowie świata, dali popis swoich możliwości!

W dniach 12-13 lipca 2019 r. odbyła się już druga edycja Columbus Festiwal Wiatru. Podczas tego święta goście mogli obejrzeć m.in. zapierające dech w piersiach pokazy lotnicze, zaś na festiwalowej scenie posłuchać największych przebojów Kamila Bednarka. Nasz Klub jest szczególnie dumny z pokazów motoparalotniarskich w wykonaniu pary Magdalena Kłoss i Jarosława Barlcerzewski, dwukrotnych mistrzów świata w tej dyscyplinie!

Jarek Balcerzewski tak pisał o Festiwalu:

Efekty mogliście podziwiać na żywo na usteckim niebie. Przełamaliśmy złą passę pogodową, jaka nam towarzyszyła w ostatnich latach i w końcu mogliśmy „się wstrzelić” z widowiskiem. Aby efekt końcowy był taki, jaki Państwo oglądacie na zdjęciach.

Szczególne podziękowania należą się Magdalenie Kłoss, obecnemu sekretarzowi Klubu Rotary Młyniec Drugi, która była współorganizatorem CFW 2019. Klub Rotary Młyniec Drugi wraz z RC Słupsk byli  jednymi z oficjalnych organizatorów Festiwalu.

fot. Arkadiusz Szadkowski (www.takiestory.pl, fb/takiestory.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *